Hola program do poprawy szybkości internetu

Hola to soft pozwalający na omijanie blokad dostępu do określonych witryn internetowych, wpływowy również na w wyższym stopniu wydajne działanie połączenia sieciowego. Naszywka funkcjonuje jak usługa VPN dodatkowo znosi ograniczenia ustalane przez dobrane kraje albo ISP, dzięki dlaczego jest dozwolone korzystać ze stron normalnie na rzecz nas niedostępnych ze względu na rejon, w jakim korzystamy z sieci.

Domyślny zestaw witryn, jakie jesteśmy w stanie odbezpieczyć, obejmuje m.in. serwisy takie jak Hulu, Netflix, Pandora, IITV, i również portale cenzurowane w niektórych państwach (Facebook.com, Google.com, Twitter.com, Gmail.com itp.). Możliwe jest dodawanie nowych witryn do zestawu, program ma funkcję wynajdowania kodów je odblokowujących w Google. Przyśpieszenie surfowania po Internecie opiera się na sieci P2P. Wielu użytkowników mających aktualnie albo wcześniej dostęp do tego samego kontentu, zapisywanego w pamięci cache przeglądarki, automatycznie przechowuje go dodatkowo udostępnia dalszym osobom w sieci Hola, jakie chcą się z poprzednio zapoznać. Ze stuprocentową pewnością i one gromadzą oraz przesyłają dane na tej zasadzie – w ów metoda, im więcej peerów, takim przepływ treści przebiega znacznie szybciej, priorytetowo że z początku brani są poniżej uwagę konsumenci obecni w najbliższej lokalizacji.

Dodatkowo stosowana jest podobnie jak pakowanie danych. Za sprawą tak zoptymalizowanym połączeniom, wczytywanie stron, pobieranie, czy na przykład. strumieniowanie multimediów przebiega wyraźnie szybciej. Hola działa zarówno jak typowy program, jak i rozszerzenie do przeglądarek Mozilla Firefox oraz Google Chrome. W rozszerzeniu włączymy omijanie blokad ( Chrome oferuje nam wybór rejonu, jaki możemy podać jako naszą lokalizację) i przyśpieszanie połączenia. Naszywka pozwoli na poniekąd dokładniejszą konfigurację, przeprowadzaną po części w oknie ustawień Hola, i częściowo na specjalnej stronie, wyświetlanej w oknie dowolnej, domyślnej przeglądarki. Dostęp do opcji uzyskamy zbyt radą ikony umieszczonej w obszarze powiadomień systemu. Można przykładowo. odblokować daną witrynę, zdecydować o akceleracji połączeń na rzecz określonej przeglądarki albo wybranych programów, skonfigurować żeby Hola zarządzała połączeniami WiFi, podejrzeć statystyki korzystania z sieci (w tym procent połączeń spośród peerami) i właściwości interfejsów sieciowych, wyciszyć lub włączyć dźwięki programów, a również pozwalać ażeby startowała ona razem spośród Windows. Warto pamiętać, że witryny zostaną odblokowane na rzecz jakiejkolwiek przeglądarki, nawet jeżeli rozszerzenie z nią nie współpracuje.

Program posiada nowoczesną dodatkowo przyjemną dla oka grafikę. Spośród obsługą programów muszą dokazać podobnie jak mało zaawansowani użytkownicy, jak bądź pewny kwestia może stanowić na rzecz nich dodawanie skryptów, odpowiedzialnych za omijanie blokad tych witryn, jakich nie uwzględniono w domyślnym zestawie. Niezbędne instrukcje można znaleźć w kategorii FAQ, dostępnym na stronie twórców projektu.

Pobierz

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.