Skype

Skype to znany i lubiany na całym świecie komunikator internetowy. Umożliwia on bezpłatne rozmowy audio, a także wideo pomiędzy użytkownikami Skype z całego świata. Umożliwia on również prowadzenie tanich rozmów telefonicznych i wysyłanie wiadomości tekstowych. Cenną funkcją jest również rozmowa grupowa, którą cenią sobie przede wszystkim firmy. Skype to niewielki program oparty na technologii sieci p2p, który pozwala przeprowadzać darmowe rozmowy telefoniczne z każdym kto też ma Skype, w każdym zakątku świata. Rozmowy są zupełnie bezpłatne, lecz mimo to ich jakość jest doskonała Jeśli ty i twoi znajomi, rodzina lub współpracownicy korzystacie z kamer internetowych, możecie również za darmo przeprowadzać wideo-rozmowy. Możesz dzwonić nawet do telefonów stacjonarnych i komórkowych, płacąc niewiele za minutę (bez konieczności konfiguracji miesięcznego abonamentu). Tak jak przez komunikatory internetowe, możesz czatować przez Skype nie tylko z jedną osobą, ale nawet ze stoma osobami jednocześnie. Jeśli rozmową będzie rzeczywiście ciekawa, możesz ją dodać do Ulubionych, co jest niezwykle użyteczne przy ciągłych rozmowach z rodziną lub kontaktami zawodowymi.Dzięki darmowemu komunikatorowi Skype możesz rozmawiać z przyjaciółmi z całego świata, nie musisz martwić się o odległość i koszty. Skype oferuje rozmowy za pomocą czatu oraz rozmowy telefoniczne Skype-to-Skype. Rozmawiaj i namawiaj znajomych na korzystanie ze Skype, im więcej znajomych tym więcej ludzi z którymi możesz rozmawiać dzięki Skype, a to wszystko za darmo! Skype oprócz rozmów głosowych oferuje także czaty wideo, wystarczy kamera internetowa byś mógł rozmawiać twarzą w twarz ze swoim rozmówcą.

Skype jest bogato wyposażony w różnorodne narzędzia które pomogą Ci być w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną oraz współpracownikami. Dzięki Skype możesz mile spędzać czas oraz wyszukiwać szybko potrzebne informacje.

Program Skype możesz używać na swoim komputerze lub na telefonie komórkowym. Dzięki temu możesz mieć wszystkich znajomych w zasięgu ręki gdziekolwiek jesteś. Skype działa na różnego rodzaju telefonach komórkowych, działa także na przeróżnych urządzeniach przenośnych takich jak PlayStation Portable (PSP). Oprócz możliwości instalacji programu Skype użytkownik ma możliwość kupienia urządzenia z wgranym oprogramowanie Skype, takie urządzenia stają się coraz popularniejsze na rynku.

Skype oferuje możliwość czatu grupowego, dzięki temu możesz rozmawiać na raz z grupą stu osób. Możesz prowadzić rozmowy konferencyjne na raz z dziewięcioma osobami.

Skype posiada także świetne funkcje wideo. Wszystko czego potrzebujesz to kamera internetowa, to wystarczy by nawiązywać darmowe połączenia wideo ze znajomymi, dzięki kamerze internetowej możesz także robić zdjęcia które przydadzą się do personalizacji programu.

Jeśli używasz Microsoft Outlook, Outlook Express, Gmail, Hotmail lub masz konto pocztowe Yahoo! z łatwością możesz zaimportować kontakty do swojego profilu Skype. Jeżeli ktoś z Twoich znajomych nie ma jeszcze programu Skype możesz wysłać im darmowe zaproszenie – możliwe że po krótkiej rozmowie zaczną używać tego świetnego komunikatora i będą bardzo wdzięczni za pokazanie im programu Skype.

Posiadasz znajomych na portalu społecznościowym MySpace? Możesz zaproponować im pobranie specjalny wersji Skype dla MySpace. Potem wystarczy dodać ich do swoich kontaktów w programie Skype, dzięki temu będziesz miał jeszcze więcej znajomych z którymi będziesz mógł porozmawiać za darmo.

Dodawanie nowych znajomych do listy znajomych jest bardzo proste. Lecz Skype to nie tylko znajomi internetowi, dzięki Skype możesz dodawać ludzi którzy nie korzystają z dobrodziejstw programu i dzwonić do nich po bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli Twoje kontakty w Microsoft Outlook posiadają numery telefonów możesz zaimportować je na listę programu Skype. By wykonywać połączenia na telefony stacjonarne oraz komórkowe będziesz potrzebował Skype Credit lub miesięczną przedpłatę.

Biznesowa wersja komunikatora Skype posiada wszystkie funkcje i możliwości zwykłej wersji, jest ona dostarczana w wersji instalacyjnej systemu Windows (instalator znany pod nazwą MSI). Dzięki temu możesz z łatwością zainstalować Skype na wszystkich komputerach w swojej firmie.

Używaj Skype by rozmawiać z przyjaciółmi za pomocą czatu, rozmów głosowych, oraz połączeń wideo o najlepszej jakości na rynku.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.